Szybki kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce Prywatności serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest pod adresem www.gfsp.pl/polityka-prywatnosci/

  Potrzebujesz pomocy?

  Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy

  biuro@gfsp.pl
  +48 33 333 90 92

  Nasza marka - Incola

  Chleby, bułki, słodkie i słone przekąski oraz makarony! Od ponad 11 lat tworzymy po prostu pyszne produkty bezglutenowe. Marka Incola jest liderem wśród bezglutenowej żywności o wydłużonej dacie przydatności do spożycia.

  Rozwijamy się w oparciu o sugestie i potrzeby konsumentów. Produkty INCOLA docenione są szczególnie za połączenie bezpieczeństwa i jakości z doskonałym smakiem, bez użycia sztucznych dodatków.

  Po prostu pyszne!

  „Po przetestowaniu kilku firm z bezglutenowymi produktami, stwierdzam, że Incola jest najlepsza! Pycha!” – Natalia S.
  „Produkty bezglutenowe z najwyższej półki. Chleby z kolekcji Incoli są genialne. Mój ukochany producent.”  – Justyna G.

  Markę Incola tworzy obecnie portfolio kilkudziesięciu produktów, a asortyment nieustannie jest rozszerzany.

  Produkty Incola można znaleźć na półkach największych sieci handlowych w Polsce takich jak Żabka, Carrefour czy Auchan oraz w wielu sklepach ze zdrową żywnością.

  Sukces Incola w Polsce

  Podstawą sukcesu Incola jest stworzenie wizerunku przyjaznej i zaufanej marki. Konsumenci wyraźnie dostrzegają szereg korzyści płynących z sięgania po produkty Incola, które są synonimem jakości za przystępną cenę.

  Sukces marki Incola:

  • Wartościowy skład produktów
  • Estetyczne i funkcjonalne opakowania
  • Stała komunikacja w social mediach
  • Blog z przepisami i merytorycznymi artykułami
  • Szybka reakcja na zapytania klientów

  W asortymencie marki Incola posiadamy produkty dedykowane dla firm z sektora HORECA. Małe opakowania pieczywa i wyrobów cukierniczych minimalizują ryzyko ich niewykorzystania. Każdy produkt jest gotowy do spożycia bezpośrednio po odpakowaniu – bez konieczności odparowania czy odgrzewania.

  Pełny asortyment wraz ze składem każdego produktu jest dostępny na oficjalnej stronie marki w zakładce PRODUKTY.

  Produkty Incola można zamawiać na dwa sposoby:

  • bezpośrednio u producenta GFSP – skontaktuj się.
  • produkty dostarczamy też do hurtowni w całej Polsce. Zapytaj swojego dostawcę o nasze produkty.