Szybki kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce Prywatności serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest pod adresem www.gfsp.pl/polityka-prywatnosci/

  Potrzebujesz pomocy?

  Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy

  biuro@gfsp.pl
  +48 33 333 90 92

  Oferta Private label

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów bezglutenowych. Nasz dział R&D to zespół wykwalifikowanych osób specjalizujących się w produkcji bezglutenowych wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Ich smak i struktura jest wynikiem przez lata doskonalonych receptur, podążających za światowymi trendami.

  Dostosowujemy się do potrzeb klientów, a naszą produkcję wyróżnia elastyczność. Tworzymy produkty dopasowane do ich oczekiwań, ale i w oparciu o gotowe receptury klienta.


  Jakość naszych wyrobów

  Do produkcji naszych wyrobów używamy starannie dobranych naturalnych składników, nie używamy konserwantów, tłuszczów utwardzonych i barwników. Wyroby posiadają długie terminy przydatności i do ostatniego dnia zachowują swoją świeżość. Linie produkcyjne zaprojektowane są tak, aby zabezpieczyć wachlarz produktów bezglutenowych przed wzajemnym zanieczyszczeniem różnorodnymi alergenami pokarmowymi.

  Europejskie standardy bezpieczeństwa

  Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą produkcyjną oraz własnym laboratorium na terenie zakładu. Surowce używane do produkcji oraz wyroby gotowe podlegają badaniom w akredytowanych laboratoriach. W 2017 r. otrzymaliśmy Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS food oraz licencjonowany Znak Przekreślonego Kłosa. Współpraca z GFSP to:

  • Surowce z kontrolowanych źródeł
  • Transport i magazynowanie w odpowiednich warunkach higienicznych i temperaturowych
  • Sterylne warunki produkcyjne
  • System badań pod kątem mikrobiologicznym surowców, produktów, infrastruktury i personelu