Napisz do nas

Masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij nam wiadomość:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce Prywatności serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest pod adresem www.gfsp.pl/polityka-prywatnosci/

    Adres firmy GFSP

    Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o.

    ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała

    Biuro

    Dział zakupów

    Koordynator ds. Zaopatrzenia / Kierownik magazynu

    Paweł Ficek 
    tel. +48 530 922 100
    e-mail: pficek@gfsp.pl

    Specjalista ds. zakupów oraz kanału HoReCa

    Kacper Bączek
    tel. +48 577 513 700
    e-mail: kbaczek@gfsp.pl

    Dział handlowy

    Dyrektor Sprzedaży

    Piotr Palewicz
    tel: +48 537 820 221
    e-mail: ppalewicz@gfsp.pl

    Manager ds. Exportu

    Paweł Hruby
    tel: +48 530 570 806
    e-mail: phruby@gfsp.pl

    Specjalistka ds. Sprzedaży

    Natalia Krysta
    tel: +48 530 611 120
    e-mail: nkrysta@gfsp.pl

    Zamówienia

    Dział Marketingu

    Marketing Manager

    Joanna Kurek
    tel. +48 533 869 086
    e-mail: jkurek@gfsp.pl

    Specjalista ds. marketingu

    Anna Bokova
    tel. +48 530 029 602
    e-mail: abokova@gfsp.pl

    Dział Badań i Rozwoju

    Kierownik Działu Badań i Rozwoju

    Agnieszka Wolny
    tel. +48 530 630 483
    e-mail: awolny@gfsp.pl

    Dział Reklamacji

    Prosimy o zgłaszanie reklamacji poprzez formularz reklamacyjny

    Dyrektor Zarządzający

    Dawid Widera
    tel. +48 535 206 098
    e-mail: dwidera@gfsp.pl