Napisz do nas

Masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij nam wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce Prywatności serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie.

Adres firmy GFSP

Gluten Free Solutions Poland Sp. z o.o.

ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała

Biuro

tel. +48 33 333 90 92 
e-mail: biuro@gfsp.pl

Dostawy/ Dział zakupów

Paweł Ficek 
tel. +48 530 922 100 
e-mail: pficek@gfsp.pl

Dział handlowy

Kontakt międzynarodowy

Łukasz Gałka
tel. +48 577 513 700
e-mail: lgalka@gfsp.pl

Rynek Sieci Nowoczesnych i Handel Detaliczny

Tomasz Kliś
tel. +48 533 380 103
e-mail: tklis@gfsp.pl

Handel Detaliczny

Mateusz Gajtkowski
tel: +48 537 820 221
e-mail: mgajtkowski@gfsp.pl

Radosław Matusyk
tel. +48 530 334 630
e-mail: rmatusyk@gfsp.pl

Dział Zamówień

Ewelina Kopiczko
tel. +48 530 611 120
e-mail: zamowienia@gfsp.pl

Dział Jakości Produktu

Sabina Misterowicz
tel. +48 530 782 470
e-mail: smisterowicz@gfsp.pl

Dział Reklamacji

e-mail: reklamacje@gfsp.pl

Dział Marketingu

Anna Raczek
tel. +48 533 869 086
e-mail: araczek@gfsp.pl