Szybki kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania (art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Administratorem danych osobowych jest GFS Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Komorowickiej 110, 43-300 Bielsko-Biała. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt mailowy biuro@gfsp.pl. Dane mogą być przekazywane podmiotom usługowym współpracującym z GFS Poland wymienionym w Polityce Prywatności serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Osoba, której dotyczą dane, ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane przetwarzane będą do momentu wyrażenia sprzeciwu bądź odwołania zgody na przetwarzanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest pod adresem www.gfsp.pl/polityka-prywatnosci/

  Potrzebujesz pomocy?

  Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy

  biuro@gfsp.pl
  +48 33 333 90 92

  Nasza marka: Sanletti

  Sanletti to kukurydziane, bezglutenowe makarony, idealne w codziennym menu. To element zdrowej, nowoczesnej i zbilansowanej diety. Makaron Sanletti to prosty skład, łatwe do przygotowania dania oraz atrakcyjna cena.

  Nasze makarony to podstawa szybkich, prostych i smacznych dań. Przygotujesz z nich zarówno pyszne obiady czy kolacje, sałatki, ale również słodkie śniadania i desery uwielbiane przez dzieci.

  Poznaj bezglutenowy i kukurydziany makaron Sanletti.

  Sanletti, od serca! 

  „Zawsze mam zapas tego makaronu! Pozwala mi przygotować szybkie i smaczne kolacje. A złoty kolor sprawia, że danie jest proste i efektowne.” Małgorzata P. 
  „Krótka lista składników i bez glutenu – to dla mnie najważniejsze. Smakuje z wieloma różnymi dodatkami.”  – Justyna G.

  Marka Sanletti to cztery produkty. Najbardziej popularne i lubiane kształty makaronów: spaghetti, penne, fusilli i pipette. 

  Można je znaleźć w sklepach internetowych m.in. Delikatesy z natury, Biosklep, Schowek Zdrowia, Naturalności, All4celiac, Bio-kiosk, Chili24, Schowek Zdrowia oraz Friendly Food Shop.

  Sukces Sanletti

  Makarony Sanletti to propozycja do codziennego stosowania. Prosty do przygotowania, niewymagający wyszukanych dodatków i w atrakcyjnej cenie. Zdrowy i certyfikowany – co jest gwarancją bezpieczeństwa dla osób chorujących na celiakię. 

  • Prosty skład: tylko mąka kukurydziana
  • Estetyczne i funkcjonalne opakowania
  • Idealna porcja na rodzinny obiad
  • Estetyczne i funkcjonalne opakowania
  • Stała komunikacja w social mediach
  • Przepisy i propozycje podania

  Makarony Sanletti można zamawiać na dwa sposoby:

  • bezpośrednio u producenta GFSP – skontaktuj się.
  • produkty dostarczamy też do hurtowni w całej Polsce. Zapytaj swojego dostawcę o nasze produkty.

  Zapraszamy na nasze profile na Facebooku i Instagramie, gdzie często publikujemy nowe przepisy. Współpracujemy również z influencerami, którzy dzielą się swoimi pomysłami. Obserwuj #sanletti